תמונה של מצגת תמונה של מצגת תמונה של מצגת תמונה של מצגת תמונה של מצגת תמונה של מצגת

אודות

החטיבה הסולארית של עמית תקשורת ואחזקות בע"מ

חברה לניהול וביצוע פרויקטים מתחום התשתיות, החשמל, הסולארי, הרוח והתקשורת.

אצלנו תפגוש ניסיון של שנים רבות באינטגרציית תשתיות בתחום התקשורת ובתחום הסולארי כולל מחויבות מלאה ללקוח, פתרון מלא וצוותים שאפשר לסמוך עליהם - תדע שאתה בידיים טובות.

בחברתנו תמצא גמישות מחשבתית ויכולות ביצוע מגוונות – אנו נותנים פתרון מאפיון ותכנון הפרויקט, השגת היתרים וביצועו עד למסירתו עובד ללקוח.

אנו מקפידים על מדדים של שירות, איכות, אמינות, מקצועיות, זמן תגובה, עמידה בלו"ז וגישה ישירה לאנשי המפתח.

עמית סולאר הנו ארגון זריז, גמיש ויעיל של מקצוענים עתירי ניסיון וידע בתחום.

אצלנו תמצא מערכת שיודעת מה דרוש עבורך ובעלת יכולת למתן פתרונות כוללים מענף התקשורת, האבטחה והחשמל הסולארי.

 באמתחתנו יש את כל הדרוש בכדי לוודא שהעבודה תתבצע בזמן ובכל זמן.

אנחנו ב"עמית" מספקים שירות איכותי ללא פשרות, בכדי לסייע  ללקוחותינו להשיג את יעדיהם העסקיים.

החברה מעסיקה עובדים מקצועיים ברמת תפעול וביצוע הפרויקטים וניהול מקצועי ביניהם מהנדסי חשמל וקונסטרוקציה, מנהלי עסקים וכלכלנים, אדריכלים, שרטטים ויועצים.

תחום הסולארי

 בתחום זה אנו פועלים עם כניסתו לארץ ב-2008. "עמית" בעלת ניסיון וידע רב, ובין המובילות בניהול וביצוע פרויקטים בתחום.

אנו יודעים לתת מענה מקצועי ואיכותי בכל הנושאים בתחום זה. אנו מנהלים ומבצעים פרויקטים סולאריים במגוון רחב מאוד, מתכנון ואשור דרך הגדלות שעונים ותשתיות תוך פיקוח ניהול והקמה של מערכות סולאריות בכל הגדלים ועד לחיבור המערכות לחח"י.

בין לקוחותינו בתחום הסולארי ניתן למצוא את חברות השקעות ואנרגיה גדולות ולקוחות פרטיים שאנו מקימים עבורם פרויקטים בתחום.

אנו הקמנו מעל-200 מערכות של 50KW, עשרות מערכות קטנות וגם כמות של מערכות בינוניות. כמו כן הקמנו קונסטרוקציות של מערכות מעל 600 KW.

בעמית תקשורת ואחזקות בע"מ אנו מודעים לכך שזמן שווה כסף. אנחנו מפתחים פתרונות יעילים ואפקטיביים התפורים למידותיך ולוקחים בחשבון את צרכיך. אנחנו מציעים את הפתרונות הטכנולוגיים הטובים ביותר, לא בהכרח בהסתמך על מוצרי מדף.
  

תחום החשמל

בתחום זה מעבדת החברה מתמחה בבניה ואבזור ארונות חשמל יעודים בהתאם לדרישות הלקוח.  אנו מגדילים מונים, מחווטים ארונות AC/DC. אנו מייצרים מגשרי הארקה לפנלים מחווטים ולנעלי כבל בתקן דין. החברה מבצעת אחזקה שוטפת של מתקנים וכל דרישה לפרויקט בתחום.

תחום התקשורת והתשתיות

רוב פעילותנו בתחום התקשורת קשורה ומתבצעת עבור משרד הביטחון והשאר לשוק אזרחי.

בין לקוחותינו בתחום התקשורת נמנות חברות ציבוריות ופרטיות כמו טאוור סמיקונדוקטור, רנדום לוג'יק, ברן רביב, סטארפלסט, דור כימיקלים, בזק, TNN, בינת, DM, נקסטקום, עיריות מועצות קיבוצים ועוד רבים מהמובילות במשק.

אנו משיקים נושא זה לסולארי בנושא ניטור, מיגון מערכות ואבטחה מערכות.

בתכנון תהליך ההתקנה עמית תקשורת ואחזקות משקיעה רבות בכדי להבטיח מינימום הפרעה לפעילות היומיומית בעסק, כולל ביצוע ההתקנה מעבר לשעות העבודה הסטנדרטיות. העבודה מתבצעת בצמוד ללקוח ובשיתופו, וזאת על מנת להבטיח רציפות בפעילות הארגון ושביעות רצון אופטימאלית מהשירות הניתן.

אנו בעמית יודעים כי פתרונות אינטגרציה מוצלחים נוצרים בזכות היכולת לראות את התמונה הכוללת, אך לא פחות מכך, באמצעות תשומת הלב לפרטים הקטנים. פתרונות מוצלחים הם תוצר של שירות לא פחות מאשר של טכנולוגיה, של ניסיון המשלב ידע ונתמך ביכולת להעניק תגובה מהירה. לא קיים מרכיב אחד מסוים אותו ניתן להגדיר כגורם העיקרי להצלחה. כל החלקים המרכיבים את השלם חשובים באותה מידה.

גישה זו מנחה אותנו בכל אינטראקציה מול לקוחותינו ולאורך כל פרויקט. אנו מחויבים לספק ללקוח שירות ותמיכה מלאים, תוך ניצול מלוא הידע, הניסיון והמשאבים העומדים לרשותנו, כדי להבטיח שכל לקוח ייהנה מהפתרון הטוב ביותר תוך התאמה מלאה לצרכיו.

הלקוח במרכז העשייה

עמית צמחה והתקדמה תוך כדי דיאלוג מתמיד עם לקוחותיה, ואכן חלק ניכר מהפתרונות שלנו נולד מהממשק הבלתי אמצעי שנוצר עם לקוחותינו. אנו שוקדים על הבנת צורכי הלקוח ומתן מענה לצרכים הנדרשים בעזרת פתרונות טכנולוגיים מתקדמים, תוך הקפדה על גישה יצירתית לתכנון מערכות, התעדכנות מתמדת בטכנולוגיה ובציוד, שיפור המגוון, האיכות והשירות.

החברות הרבות שסומכות על עמית כשותפה הקבועה שלהן , מוכיחות את עוצמתה ונכונותה של הגישה שלנו. שימת הלקוח במרכז העשייה שלנו, היא שמאפשרת לנו להגיע למעמד בכיר בשוק ולשמור עליו לאורך זמן.

מחויבות אישית

בעמית, המחויבות האישית למתן שירות ללקוח מתחילה במנכ"ל החברה ומסתיימת באחרון העובדים. לקוחות אשר בוחרים בעמית יודעים שהם מקבלים פתרונות אמיתיים ואיכותיים המגיעים מנקודת ראות של שותף. אין הרבה חברות שיכולות לזקוף לזכותן רצף רב שנים של איכות ושירות ברמה כה גבוהה.

אנו בעמית יודעים כי ערכה של הבטחה לשירות היא כערך האנשים המספקים את השירות עצמו. ולכן עובדי עמית הינם מקצועיים, מיומנים ומנוסים הנבחרים לא רק בזכות המומחיות הטכנולוגית וניסיונם המקצועי, אלא גם בזכות אישיותם, יכולתם ליזום והמחויבות שלהם למצוינות.